KONST / Litografier / Färglitografi 14808127
nr 1480 8127
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 78/100, daterad -75,58x41 cm, yttermått inklusive ram: 73x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:51:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks